25 7985864 michk@onet.pl

Skład władz KSG Hetman

1.12.1974 r

Zarząd:

  1. prezes – Jan Nowak
  2. wiceprezes – Grzegorz Górny
  3. sekretarz – Krzysztof Michalczuk
  4. gospodarz – Janina Tychmanowicz
  5. członek – Bronisław Bujan
  6. członek – Tadeusz Skrocki od dnia 1.02.1976

 

15.02.1981 r

Zarząd:

  1. prezes – Grzegorz Górny

2.wiceprezes   – Jan Nowak

  1. wiceprezes – Tadeusz Skrocki

4.sekretarz      – Krzysztof Michalczuk

  1. gospodarz – Stefan Chruściel do dnia 16.08.1981

– Maria Michalczuk od dnia 17.08.21981

  1. członek – Maria Michalczuk do dnia 16.08.1981
  2. członek – Stefan Garbaczewski
  3. członek – Bogdan Bazak

 

16.02.1986 r

Zarząd:

  1. prezes – Tadeusz Skrocki
  2. wiceprezes – Jan Nowak
  3. wiceprezes – Grzegorz Górny
  4. sekretarz – Krzysztof Michalczuk
  5. członek – Bogdan Bazak
  6. członek – Stefan Garbaczewski
  7. członek – Adam Kurlandzki

 

2.12.1990 r

Zarząd:

  1. prezes – Tadeusz Skrocki
  2. wiceprezes – Mieczysław Uziębło
  3. wiceprezes – Jan Nowak
  4. sekretarz – Krzysztof Michalczuk
  5. członek – Andrzej Małecki

 

7.04.1992 r

Zarząd:

  1. prezes – Tadeusz Skrocki
  2. wiceprezes – Mieczysław Uziębło do dnia 11.11.1995 r

– Bogdan Bazak od dnia 21.11.1995 r

  1. sekretarz – skarbnik – Krzysztof Michalczuk
  2. członek – Bogdan Bazak do dnia 21.11.1995
  3. członek – Andrzej Małecki
  4. członek – Maria Michalczuk od dnia 21.11.1995 r

 

Komisja Rewizyjna

  1. przewodniczący – Grzegorz Górny do dnia 11.11.1992

–  Marta Trybuch od dnia 11.11.1992

  1. sekretarz – Stefan Matasek
  2. członek – Henryk Bryńczak

Sąd Koleżeński

  1. przewodniczący – Jerzy Chromiński
  2. sekretarz – Adam Koryciński
  3. członek – Maria Michalczuk do dnia 11.11.1995 r,

–   Adam Gnoiński od dnia 11.11.1995 r

 

18.05.1997 r

Zarząd:

  1. prezes – Tadeusz Skrocki
  2. wiceprezes – Adam Gnoiński
  3. sekretarz – Krzysztof Michalczuk
  4. skarbnik – Maria Michalczuk
  5. członek – Andrzej Małecki

Komisja Rewizyjna:

  1. przewodnicząca – Marta Trybuch
  2. sekretarz – Stefan Matysek
  3. członek – Henryk Bryńczak do 3.05.1992

Sąd Koleżeński

  1. przewodniczący – Bogdan Bazak
  2. sekretarz – Jerzy Chromiński do dnia 11.11.1998 r

–  Ireneusz Kwiczak od dnia 11.11.1998

  1. członek – Adam Koryciński

 

11.05.2002 r

Zarząd:

  1. prezes – Tadeusz Skrocki

2.wiceprezes   – Marta Trybuch

  1. sekretarz – Krzysztof Michalczuk
  2. skarbnik – Maria Michalczuk
  3. członek – Bogdan Gdela

Komisja Rewizyjna:

  1. przewodniczący – Roman Wilgos
  2. sekretarz – Bogdan Bazak
  3. członek – Jan Pasieczny

Sąd Koleżeński

  1. przewodniczący – Ireneusz Kwiczak
  2. sekretarz – Adam Gnoiński
  3. członek – Roman Sacewicz

 

4.03.2007 r

Zarząd:

  1. prezes – Marta Trybuch
  2. wiceprezes – Ireneusz Kwiczał

3 . sekretarz    – Krzysztof Michalczuk

  1. skarbnik – Maria Michalczuk
  2. członek – Bogdan Gdela

Komisja Rewizyjna

  1. przewodniczący – Janina Dzirba do dnia 16.09.2008 r

–  Tadeusz Skrocki   od dnia 7.10.2007

  1. sekretarz – Tadeusz Skrocki do dnia  7.10.2007

–    Adam Kurlandzki  od dnia 7.10.2007

  1. członek – Adam Kurlandzki do dnia 7.10.2007

–  Grzegorz Górny   od dnia 7.10.2007

Sąd Koleżeński

  1. przewodniczący – Lidia Kurlandzka
  2. sekretarz – Roman Sacewicz
  3. członek – Tomasz Deleżuch

 

. 4.12.2012

Zarząd:

1.prezes                      – Marta Trybuch  do dnia 15.01.2014

– Ireneusz Kwiczak od dnia 15.01.2014

2.viceprezes                –  Ireneusz Kwiczak do dnia 15.01.2014

– Grzegorz Górny – od dnia 15.01.2014

3.sekretarz                  –  Krzysztof Michalczuk

4.skarbnik                   –  Maria Michalczuk

5.członek                    –  Antoni  Grabek

 

Komisja Rewizyjna

1.przewodniczący     – Grzegorz Górny do dnia 15.01.2014

– Jan Pasieczny  od dnia 15.01.2014

2.sekretarz     – Lidia Kurlandzka

3.Członek      –  Tadeusz Skrocki

 

Sąd Koleżeński

1.przewodniczący     – Magda Markiewicz

2.sekretarz                 – Roman Sacewicz do dnia 24.11.2013

3.członek                   – Barbara Górna