25 7985864 michk@onet.pl

Sukces Hetmana

Jedenastoosobowa ekipa Hetmana wzięła udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Niesłyszących w Warcabach 64-polowych oraz w Szachach Szybkich i Błyskawicznych, które odbyły się w Radomiu w dniach 23-24 września 2017 r. Zawodnicy Hetmana zdobyli w tych mistrzostwach  po 6  medali i pucharów.

W turnieju warcabowym  wśród kobiet złoty medal zdobyła Bożena Krzyszkowiak a srebrny  Barbara Górna a w wśród mężczyzn brązowy medal zdobył Antoni Grabek, piąte miejsce zajął Jan Kruczyński.

W szachach szybkich brązowy medal zdobyła Bożena Krzyszkowiak a czwarte miejsce zajęła Barbara Górna. W konkurencji  mężczyzn  piąte miejsce zajął Andrzej Małecki.

W szachach błyskawicznych srebrny medal zdobyła Bożena Krzyszkowiak a brązowy medal Barbara Górna. W konkurencji mężczyzn szóste miejsce zajął Krzysztof Michalczuk i siódme miejsce –   Andrzej Małecki.

Szczegółowe wyniki i zdjęcia można zobaczyć na stronie :

http://www.pzsn.pl/aktualnosci/izabela-towarnicka-agata-winiarska-piotr-walczak-i-mariusz-cwiek-mistrzami-polski-nieslyszacych-w-szachach-blyskawicznych-i-szybkich

FacebookGoogle+Podziel się