25 7985864 michk@onet.pl

Paulina Rzepkowska i Kamil Lewandowski z Morskiego KSG najlepsi w strzelaniu z broni pneumatycznej

W dniu 25 października   2015 r odbył się w Lublinie  w Klubie Strzeleckim „Snajper Ogólnopolski  Turniej Niesłyszących w Strzelaniu z Broni Pneumatycznej   zorganizowany  przez Klub Sportowy Głuchych Hetman. Udział w nich wzięło  32 osoby z czterech klubów  sportowych: Hetman Łuków, Morski Gdańsk, Radomig  Radom, Śląski Rybnik  oraz z Koła Terenowego  PZG w Łukowie.
Zawodnicy strzelali z karabinka pneumatycznego  do tarczy oddalonej o 10 m. Dla zawodników przygotowano 11 stanowisk strzeleckich
Kobiety  oddawały po 20 strzałów. Najlepiej wypadła Paulina Rzepkowska przed Bożeną Krzyszkowiak i Marią Michalczuk.
Natomiast mężczyźni walczyli w eliminacjach  o dziesięć finałowych miejsc oddając po 10 strzałów.  W eliminacjach najlepszy był Krzysztof Michalczuk, przed  Mirosławem  Lewandowskim i Andrzejem Kołodziejczykiem.
W finale po oddaniu 20 strzałów najlepszy był Kamil Lewandowski przed Andrzejem Kołodziejczykiem i Krzysztofem Michalczukiem.
Trzech najlepszych kobiet i trzech najlepszych mężczyzn otrzymało puchary. Sześciu najlepszych kobiet i dziesięciu najlepszych mężczyzn otrzymało wartościowe nagrody  rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.
Sędzią głównym zawodów był Tadeusz Mostowiec sędzia klasy państwowej.
Po zawodach uczestnicy zostali poczęstowani obiadem.
Impreza została w całości sfinansowana ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych.

video 1

video 2

FacebookGoogle+Podziel się