25 7985864 michk@onet.pl

Dwa medale szachistek Hetmana

W dniach 3-7 czerwca 2015 r w Warszawie –Miedzeszyn w hotelu BOSS odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Niesłyszących i Głuchoniewidomych.

Ekipa Hetmana liczyła 9 osób. Warunki zakwaterowania i wyżywienia były bardzo dobre.

Złoty medal w kategorii głuchoniewidomych kobiet zdobyła Barbara Górna a brązowy medal w kategorii kobiet zdobyła Bożena Krzyszkowiak. W tej dalsze dwa miejsca zajęły Bożena Krzyszkowiak i Maria Michalczuk.

Wśród mężczyzn najlepsze miejsce bo dwunaste uzyskał najstarszy 90- letni Ludwik Kamiński wyprzedzając kolegę klubowego Krzysztofa Michalczuka, który zajął 13 miejsce.

W klasyfikacji medalowej ekipa Hetmana z dwoma medalami zajęła drugie miejsce .najwięcej medali zdobyli szachiści gospodarzy Arkadii Otwock.