25 7985864 michk@onet.pl

Cztery medale Moniki Nowak

W dniach 6-7 czerwca 2015 r podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski

Niesłyszących w Pływaniu w Poznaniu zawodniczka Hetmana Monika Nowak zdobyła srebrny medal w konkurencji 50 m stylem dowolnym i brązowy medal na 100 m stylem dowolnym.

Na tych Mistrzostwach druga nasza zawodniczka Aleksandra Szumigaj zajęła czwarte miejsce na 50 m stylem dowolnym.

Z kolei w dniach 13-14 czerwca 2015 r podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Niesłyszących w Lekkoatletyce w Olecku Monika Nowak zdobyła zloty medal w biegu na 1500 m oraz srebrny medal w rzucie dyskiem. Ponadto Monika zajęła czwarte miejsca w biegu na 800 m i w rzucie kulą.

Na tych Mistrzostwach drugi nasz reprezentant Rafał Nowak zdobył złoty medal w biegu na 1500 m oraz srebrny w biegu na 800 m.

Gratulujemy rodzeństwu Monice i Rafałowi sukcesów i dziękujemy za godne reprezentowanie naszego klubu.