25 7985864 michk@onet.pl

Anna Smereczniak i Hubert Głagowski najlepsi w strzelaniu

W dniu 13 listopada  2016 r odbył się w Garwolinie   w Klubie Strzeleckim „Snajper Ogólnopolski  Turniej Niesłyszących w Strzelaniu z Broni Kulowej   zorganizowany  przez Klub Sportowy Głuchych Hetman.

Udział wzięło 7 kobiet i 21 mężczyzn z sześciu klubów sportowych. Najpierw  zawodnicy strzelali z karabinka na leżąco do tarczy ustawionej w odległości 25 m. Dziesięciu  mężczyzn i sześciu kobiet z najlepszymi wynikami awansowało do finału, w którym strzelali  z karabinka na stojąco oddając po 10 strzałów.  O ostatecznej kolejności miejsc decydowała suma punktów z obu pozycji strzeleckich.

Wśród kobiet najlepsza  była  Anna Smereczniak  z  Śląskiego Rybnika, wyprzedzając  Bożenę Krzyszkowiak i Renatę Oknińską obie z Hetmana Łuków.

Wśród mężczyzn  zwyciężył  Hubert Głagowski z Warsu Warszawa przed  Kamilem Lewandowskim z Morskiego Gdańska  oraz Tadeuszem Gamratem z Radomigu Radom.

Dużą niespodzianką  były wyniki najlepszych strzelców Hetmana  Ireneusza Kwiczaka i Krzysztofa Michalczuka, którym nie udało się awansować do finału.

Trzech najlepszych kobiet i mężczyzn otrzymało puchary a sześciu najlepszych kobiet i dziesięciu mężczyzn  wartościowe nagrody rzeczowe.

Szczegółowej wyniki podane są w załączniku.

Wszystkie koszty zostały sfinansowane ze środków PFRON za co dziękujemy.

FacebookGoogle+Podziel się